PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Foměnka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion leží v obci Velká Úpa, na Zadním Výsluní v blízkosti vleků na Portášovy boudy, na trase Trutnov – Horní Maršov – Pec pod Sněžkou, dosažitelnost autobusem, v létě autem - v zimně možnost objednat rolbu, od centra Velké Úpy cca 20 minut pěšky. V době, kdy není sníh, možnost parkování přímo u objektu.
Vybavení a služby
Pro návštěvníky je k dispozici 6 pokojů (3/4, 1/5 a půl lůžka, 1/3 a 1/2). Každý pokoj má vybavenou kuchyňku, vytápění akumulačními kamny. Společenská místnost, terasa a gril. WC a sprchy v přízemí. WiFi zdarma. V období bez sněhu možnost parkování u objektu. Celoroční provoz. Poskytujeme slevovou Kartu hosta - na tuto kartu mohou hosté čerpat u smluvních partnerů slevy z cen služeb

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Vhodné východisko turistických tras, v zimně cca 300m od nás soustava lyžařských vleků - vedle lanovky na Portášovy boudy, blízko jsou i upravované běžecké trasy. Vzdálenost od Pece pod Sněžkou 3km, po žluté značce na Sněžku 7km, na Černou Horu 12km. Lze zde strávit příjemnou rodinnou i individuální dovolenou i školní pobyty. Stravování možné v blízkých restauracích (cca 20 minut chůze). Další služby nabízí na svůj živnostenský list pan správce (masáže, prodej moravských vín).