Poloha a dosažitelnost

Penzion leží v obci Velká Úpa, na Zadním Výsluní v blízkosti vleků na Portášovy boudy, na trase Trutnov – Horní Maršov – Pec pod Sněžkou, dosažitelnost autobusem, autem - v zimně možnost objednat rolbu, od centra Velké Úpy cca 20 minut pěšky. V době, kdy není sníh, možnost parkování přímo u objektu.

  Vybavení a služby

Pro návštěvníky je k dispozici 6 pokojů (3/4, 1/5 a půl lůžka, 1/3 a 1/2). Každý pokoj má vybavenou kuchyňku, vytápění akumulačními kamny. Společenská místnost, terasa a gril. WC a sprchy v přízemí. V období bez sněhu možnost parkování u objektu. Celoroční provoz. Poskytujeme slevovou Kartu hosta - na tuto kartu mohou hosté čerpat u smluvních partnerů slevy z cen služeb

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Vhodné východisko turistických tras, v zimně cca 300 m od nás soustava lyžařských vleků - vedle lanovky na Portášovy boudy, blízko jsou i upravované běžecké trasy. Vzdálenost od Pece pod Sněžkou 3 km, po žluté značce na Sněžku 7 km, na Černou Horu 12 km. Lze zde strávit příjemnou rodinnou i individuální dovolenou ï školní pobyty. Stravování možné v blízkých restauracích (cca 20 minut chůze). Další služby nabízí na svůj živnostenský list pan správce (masáže, prodej moravských vín).

Zpět


TOPlist
  Penzion Foměnka Velká Úpa
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Foměnka
Ceník ubytování a stravování